Vernisáž výstavy - Kabinet 26 II.

Vernisáž výstavy - Kabinet 26 II.

Mestské kultúrne stredisko v Galante Vás pozýva dňa 06.09.2019 (piatok) o 17:00 hod.

do Renesančného kaštieľa v Galante na vernisáž výstavy Kabinet 26 II. Pozdravy Javorinčanom, kurátor výstavy Vlad Vakov. Autori výstavy: p. Rosina, p. Galbavá a p. Pobočík.

Súčasťou programu bude krst knihy Anny Jonásovej "O fontánkovej Dorotke a jej vozíčkovej babke".

Időtartam: 60 perc
Év: 2019
Helyi premier dátumát: 6. szeptember 2019

Nem voltak ütemezett előadások erre az eseményre.