Opereta-Te rongyos élet

Opereta-Te rongyos élet

elóKONCERT Vás pozýva na Slávnostný galavečer operety v Galante už 26.októbra!

Populárne operetné hity sú zaručené kapelou, skvelými spevákmi a tanečníkmi v prekrásnych kostýmoch.

Velkolepé predstavenie spoločnosti ˝ Monarchia Operett Company˝ z Budapešti je garantovane nezabudnuteľným zážitkom pre všetky vekové kategórie!

Prajeme vám skvelú zábavu!

26.10.2021.Vstupné 18 €

Začiatok predstavenia 18:00 hod. Predaj vstupeniek MsKS 1.poschodie č.d.55,online /www.domkultury.ga Agentúra elóKoncert umožňuje vstup len pre plne zaočkovaných.

Operett Gála Galántán október 26-án!

A közkedvelt operett slágereket zenekar, a csodás kosztümökben nagyszerű énekesek,remek táncosok garantálják. A budapesti Monarchia Operett Társulat fergeteges előadása minden korosztálynak feledhetetlen élmény! A látványos előadáshoz jó szórakozást kívánunk!

Jegyelövétel VMK 1.emelet, online/www.domkulturyga.sk

Az elóKoncertügynökség csak a teljesen oltottak számára engedélyezi a belépést

Dĺžka podujatia: 120 minút
Rok výroby: 2021