Abba Solut Show

Abba Solut Show

Pozývame Vás na ABBA SOLUTE, najlepšia tribute skupina ABBA na svete. Štvorčlenná maďarská skupina ABBASOLUTE spieva piesne švédskej skupiny ABBA a navodzuje atmosféru a módu 70. a 80. rokov. So 400 miliónmi predaných platní a viac ako 100 skladbami sa ABBA zapísala do dejín hudby naveky. Abbasolute sa snaží predviesť piesne popových legiend čo najvernejšie. Možno aj preto sa im podarilo vyhrať titul Najlepšia skupina ABBA Tribute Band od ABBAWORLD pred všetkými ostatnými kapelami.

ABBASOLUTE JE OFICIÁLNE NAJLEPŠIA ABBA TRIBUTE KAPELA NA SVETE!

Predstavenie má 90 minút, inštrumentálne so živou hudbou.

Vstupné / 16 €.

10.5.2022.V divadelnej sále.19:00 hod.

.Predpredaj vstupeniek www.domkulturyga.sk.

Az ABBASOLUTE, a világ legjobb ABBA zenekara. A négy tagú magyar ABBA együttes a svéd ABBA dalait énekli, a ’70-es és '80 -as évek hangulatát, divatját idézve. Az ABBA 400 millió eladott lemezzel és több, mint 100 dallal írta be magát a zene történelmébe. Az Abbasolute arra törekszik, hogy a lehető legélethűbben adja elő a poplegendák dalait. Talán ezért is nyerhették el az ABBAWORLD-től a legjobb ABBA tribute zenekar címet, az összes többi ország együttesét megelőzve.

AZ ABBASOLUTE ÍGY HIVATALOSAN IS A VILÁG LEGJOBB ABBA TRIBUTE ZENEKARA!

Az előadás 90 perces, hangszeres, élő zenével.

Az előadás 19:00-kor kezdődik,

Jegyelővétel /www-domkulturyga.sk

Rok výroby: 2022
Dátum lokálnej premiéry: 10. máj 2022

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.