ABBA MANIA

ABBA MANIA

Galéria

ABBA MANIA

Opäť nastal čas spoločne osláviť najkrajšie superlatívy popu: ABBA, najúspešnejšiu popovú skupinu všetkých čias, ktorá nás už neuveriteľných 50 rokov očarúva každým introm svojich hitov. Pretože bez ohľadu na to, či ide o Mamma Mia, Waterloo, Dancing Queen alebo Super Trouper, naozaj ešte existuje niekto, kto by sa nedokázal roztancovať a spievať si ich texty?

A prečo by ste sa tomu mali vyhýbať, keď vás táto úspešná zmes vášne, talentu, odhodlania a kreativity fascinuje a inšpiruje aj po piatich desaťročiach. NEZABUDNUTEĽNÝ ŽIVÝ ZÁŽITOK PRIAMO VO VAŠOM MESTE ABBAMANIA má pre vás pripravené najväčšie hity Agnethy, Björna, Bennyho a Anni-Frid. Od vystúpenia na Grand Prix v roku 1974 až po veľký comeback v roku 2021 - hudobný príbeh úspechu skupiny ABBA je vyrozprávaný nezabudnuteľnými klasikami ako "Waterloo", "SOS", "Mamma Mia", "Dancing Queen" alebo "Money, Money, Money".

S nezameniteľným vzhľadom ABBA, a predsa vo vlastnom štýle, vezmú hudobníci publikum na fascinujúcu cestu 50-ročnou históriou ABBA a spoločne vytvoria nezabudnuteľný koncertný zážitok.

Dĺžka podujatia: 90 minút
Rok výroby: 2024
Dátum lokálnej premiéry: 23. marec 2024

MsKS uvádza

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Sobota, 23. 3. o 19:00 Vypredané
Názov: ABBA MANIA
  live Originálna verzia nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Cena: 19,90 €
Miesto: Mestské kultúrne stredisko
Mierové námestie 942/3
924 01 Galanta
Zobraziť na mape