MIKULOV BAVÍ GALANTU 2024

MIKULOV BAVÍ GALANTU 2024

Družobné mesto Galanty, mesto Mikulov sa nachádza v samotnom centre vinárstva na Morave, pretože sa tu nachádzajú vinárske cesty so zastávkami v miestnych a rodinných vinárskych pivniciach, degustácie vín vo vinárstvach a vinotékach. Preto sme veľmi radi, že už niekoľko rokov majú naši obyvatelia a návštevníci mesta jedinečnú príležitosť zúčastniť sa degustačnej prehliadky vín mikulovskej vinárskej podoblasti , spojenej s krásnou moravskou ľudovou hudbou. Podujatie Mikulov baví Galantu sa uskutoční 11.5.2024 / sobotu / v krásnom prostredí nášho mestského parku, na jeho nádvorí so začiatkom o 18:00 hod. V prípade nepriaznivého počasia sa degustačná prehliadka uskutoční v estrádnej sále MsKS Galanta.

Rok výroby: 2024
Dátum lokálnej premiéry: 11. máj 2024

MsKS uvádza

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia